top of page

Tuvalet Kağıdı Makinası

perforaj 3 hs makina.jpg
PERFORJE HS MAKİNA.jpg

Silindir kutulu ıslak mendiller, hem pratik kullanım hem de hijyen açısından sağladıkları avantajlar nedeniyle şimdiden temel ihtiyaçlar arasında yerini almıştır. Evlerde, işyerlerinde, sosyal alanlarda, seyahatlerde kısacası her yerde kullandığımız bir ürün. Birçok yönden avantajlı olması, ürünün sıklıkla tercih edilmesinin ana sebebidir.

Silindir Kutulu Islak Mendillerin Avantajları; Islak mendiller, pratik el temizliği ve kişisel bakım için içerik, boyut ve kullanım şekli bakımından birçok çeşidi mevcuttur. Bununla birlikte en çok tercih edilen, silindir kutulu ıslak mendillerdir. Çünkü özel silindir kutulu ıslak mendillerin kullanımı diğer ürünlere göre daha kolaydır. Acil durumlarda ıslak mendili kutusundan hızlı ve hijyenik bir şekilde almak mümkündür. Özellikle bebeklerde kullanımda daha çok tercih edilmektedir. Kutudan gerektiği kadar ıslak mendil alınabilir ve kapak tekrar kapatıldıktan sonra diğer mendiller dokularına herhangi bir zarar vermeden ve kurutulmadan korunabilir. Bir çantada taşımak da daha kolaydır.

Farklı teknik özelliklere sahip makineler, silindir kutu ıslak mendil kesimi için profesyonel ürünlerdir. Üstün teknik özelliklere sahip makinalar ile maksimum kalitede ürünler yaratılır. Kesme hatası riski en düşük seviyededir. Islak mendilleri istenilen ölçülerde kesmek için makinelerde ölçü ayarı yapılabilir. Ürünlerin ezilmeden ve hasar görmeden kesilmesinde makinelerin teknik özellikleri büyük önem taşımaktadır. En son teknik özelliklere sahip silindir kutulu ıslak mendil kesim makineleri profesyonel bir kesim sistemi ile donatılmıştır. Ürünle temas eden tüm yüzeyler paslanmazdır. Makinelerin bıçak kesme hızından boy ve boyuna kadar tüm ayarlar dokunmatik ekran üzerinden yapılmaktadır.

Üretim sürecini aktif bir kesinti olmadan sürdürmek için tasarlanan makineler, silindir kutulu ıslak mendil üretimi için idealdir. Silindir kutulu ıslak mendiller, avantajlı kullanım özelliklerinden dolayı çok önemliyken, kaliteli bir üretim sürecinden sonra ürünlerin hijyenik haliyle kullanıcılarıyla buluşturulmasında makineler de aynı derecede önemlidir.

bottom of page