top of page

Elektrikli Sıvı Dolum Makinası

HS Makina elektrikli sıvı dolum makineleri

3 ml – 30 ml,

50 ml – 5 litre

100 ml – 10 litre arasında hiçbir problem çıkartmadan rahatlıkla sıvı dolum yapılabilmesine olanak vermektedir.

Tamamen kendinden emişli bir makine olmasından ötürü emiş hortumunu yalnızca sıvı doldurulmak istenen tanka ya da bidona bırakmak yeterli gelmektedir. Bu aşamadan sonra güçlü emişi ile dolum makinesinin hortumu, sıvıyı içerisine çekerek doldurulması gereken ürün şişelerine aktarımını sağlayabilecektir.

HS Makina elektrikli sıvı dolum makinelerinin bir başka avantajı da kesinlikle kompresör gerektirmeyen cihazlar olmalarıdır. Yalnızca elektrik enerjisi kullanarak çalışan cihaz bu açıdan bakıldığında da oldukça pratik bir alet olarak nitelendirilebilir. Sıvı dolum makinesinin en büyük özelliği ise kolay kullanılabilir arayüzü ve menüleri sayesinde kullanıcılarının hızlı bir şekilde ayar yapabilmelerine ve cihazlarını bir an önce kullanabilmelerine imkan vermesidir. Birbirinden farklı iki çalışma ayarı bulunan sıvı dolum makinesini dileyen kullanıcılar pedal ile çalıştırabilirken, dileyen kullanıcılar ise daha önceden belirledikleri zaman aralıklarında otomatik olarak kullanmayı tercih edebilirler.

Elektrikli Dolum Makinalarının Avantajları

Hiçbir şekilde bakteri ya da mikrop girişine izin vermeden tamamen steril bir yöntemle dolum yapılmasına olanak sağlayan elektrikli dolum makinaları, programlanabilir olmaları ile de oldukça avantajlı cihaz seçeneklerindendir. Hem güvenli hem de sağlıklı bir dolum makinası ihtiyacında olan küçük ya da büyük ölçekli tüm firmalara önerilebilecek olan elektrikli dolum makinaları ayrıca kullanım kolaylıkları ve ayarlanabilir dolum süresi imkanları nedeniyle de büyük beğeni toplamaktadır.

bottom of page