top of page

Hakkımızda

2004 yılından bu yana dolum, kapak sıkma ve etiketleme gibi farklı pek çok makina türünde alıcılarına sorunsuz şekilde hizmet vermeyi sürdüren HS Makina olarak siz değerli müşterilerimize ekonomik, kaliteli ve çözüm odaklı ürün teminini sağlıyoruz.

Senelerdir sektöründe başarıyla faaliyet göstermeye devam eden firmamızın bünyesinde yer alan dolum makinaları, kapak besleme ve kapak sıkma makinalarının yanı sıra etiketleme makinaları ve dolum hatları konusunda da piyasanın en kaliteli ürünlerini cazip fiyat seçenekleri ile tarafınıza sunuyoruz.

Komple anahtar teslimi kimyasal ya da gıda fabrikası hizmetlerini güvenle alabileceğiniz HS Makina olarak, Çin ve Avrupa gibi bu sektörde adını duyurmuş ülkelerden temin ettiğimiz ithal makina ürünlerimiz sayesinde de yine sanayi ve imalat sektöründeki her türlü ihtiyacınız için olabilecek en ideal çözümleri ayağınıza kadar getiriyoruz. Her biri birbirinden kaliteli olan makinalarımızı Ukrayna, Kosova ve Kazakistan, Azerbaycan, İran, Bulgaristan ve Irak gibi ülkelere ihraç ediyoruz bunun yanında 2021 yılında  Ukrayna şube açarak ihracat hedeflerini büyütmüş bulunmaktayız.

Siz de profesyonel ve hesaplı dolum, etiketleme ya da sıkma makinası ihtiyaçlarınız için HS Makina’yı tercih edebilir ve böylece ürün tesliminde ya da herhangi bir arıza durumunda tecrübeli makina mühendisi ekip arkadaşlarımızdan koşulsuz teknik destek alabilirsiniz. Makina endüstrisinde kalitenin en doğru adresi HS Makina ile en son teknoloji ürünü cihazlara sahip olabilir ve fiyat performans açısından ideal bir hizmet almanın keyfini sürebilirsiniz.

bottom of page